Fitil Menfez Menfez menfez

Hakkımızda

 

İlke ve Değerlerimiz” Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri tatmini, her şeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları en yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak, mükemmel ürün ve hizmetler sunmak birincil görevimizdir.

 

Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve firma kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

 

Kalite hedefimiz olarak, her zaman sıfır hata ve zamanında teslimat geçerlidir. Müşteri ile ilişkilerimizi, satış sonrasında da sürdürür, ithal ettiğimiz ürünlerimize ve hizmetlerimize garanti verir, satış sonrası hizmetleri üstleniriz.

Zamanın çok değerli olduğuna inanır, hızlı düşünür, planlı hareket eder, dürüst, açık ve net davranır, ayrıntılara önem veririz. Her şey insanla başlar ve insanların mutluluğu içindir. Yönetim felsefesi olarak, insana saygı her şeyden önce gelmektedir. Müşterilerimizin sürekli gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak amacıyla, sektörümüz ile ilgili dünyadaki yenilikleri yakından izler ve öğreniriz. Ürün ve hizmetlerimizi, pazarlama iletişiminin bilimsel yöntemleri, evrensel ilkeleri ve etik değerlerine uygun olarak sunarız.

 

medyum ask buyusu medyumlar gideni geri getirme buyusu ayirma buyusu papaz buyusu buyu bozma kara buyu sabun buyusu vefkler adet kani buyusu sirinlik buyusu ak buyu baglama buyusu evlilik buyusu kismet acma buyusu dedektor define ikinci el dedektor dedektor fiyatlari dedektor dedektor evden eve nakliyat sehirler arasi nakliyat evden eve nakliyat firmalari cilingir cilingirler diyet sac ekimi sac ekimi fiyatlari penis buyutme penis buyutucu medyum ask buyusu medyumlar gideni geri getirme buyusu ayirma buyusu papaz buyusu buyu bozma kara buyu medyum medyumlar ask buyusu baglama buyusu geri getirme buyusu papaz buyusu medyum yorumlari medyum medyumlar gercek medyumlar en iyi medyumlar medyum Mehran parke parkeci cilingir pendik cilingir sultanbeyli cilingir kurtkoy cilingir viaport cilingir anahtarci cilingirler
Adres: Fevzi Cakmak Mah. 10502 Sok. No:12 KARATAY/KONYA
Telefon: (332) 247 - 5031
E-Posta: msh@msh.com.tr
2013 © Msh Pvc